}

Оплата і доставка

 • 1.
  Оформлення замовлення
  Як тільки ви визначилися із замовленням, у простій формі реєстрації вкажіть свої ініціали, адресу доставки та відповідну форму оплати.
 • 2.
  Збір замовлення
  Наші досвідчені співробітники гранично швидко та уважно зберуть Ваше замовлення.
 • 3.
  Підтвердження замовлення
  Як тільки замовлення буде зібрано, наші менеджери по роботі з клієнтами передзвонять Вам для його підтвердження та уточнення деталей.
 • 4.
  Оплата
  Оплативши зручним для Вас способом замовлення, передзвоніть на нашу безкоштовну гарячу лінію та сповістите про оплату, повідомивши своє ім'я, а також номер та суму замовлення.
 • 5.
  Надсилання
  Відразу після підтвердження оплати ми максимально швидко доставимо замовлення на вказану Вами адресу та повідомимо Вас про відправку.
Доставка - тільки НОВОЮ ПОШТОЮ. Наша компанія пропонує 2 методи оплати:
payment.png
На карту Приватбанку
payment1.png
Накладним платежем
Як сплатити за реквізитами

1. Для оплати через особистий кабінет Приват24. Вибираємо вкладку "Всі послуги".

pay_bank-1.jpg

2. У вкладці "Всі послуги" вибираємо "По Україні (платіж за реквізитами)".

pay_bank-2.jpg

3. Далі вводимо дані отриманого СМС. ЄДРПОУ у СМС вказано як "Код", у полі "Одержувач" вказуємо ім'я та прізвище, зазначені у СМС. Далі у полі "Розрахунковий рахунок" вводимо 14-значний номер, у полі "МФО" - 6-значний номер. У полі "Призначення" вкажіть "Оплата за товар".

pay_bank-3.jpg

Для оплати через мобільний додаток Приват24 необхідно в кабінеті мобільного додатка вибрати "квадрат" у нижньому лівому кутку -> "Платежі та переклади" -> "По Україні"->Ввести дані. зазначені у СМС

pay_bank-4.jpg

Оплату за реквізитами можна здійснити через термінал ПриватБанку, для цього вибрати "Інші операції" далі "Оплата на розрахунковий рахунок" вказати всі дані із СМС.

Досягнуто максимальної кількості товару